Балкони

Що таке балкон для жителя міста? Це шматочок вулиці, сонячного світла, свіжого повітря. Це можливість вийти на вулицю не виходячи з квартири. Це місце, де можна на хвилинку відволіктися від турбот. Постояти, спокійно дивлячись на вулицю, подумати про своє. Балкон для міського жителя — це зона відпочинку. Та сама невелика тераса.

Для власника приватного будинку, балкон — це, в першу чергу, прикраса будинку. Це місце відпочинку і проведення дозвілля. На балконі можна поговорити з друзями, які прийшли в гості. Там люблять грати діти.

Засклені і утеплені балкони можуть стати прекрасним зимовим садом. Безліч функціональних, теплих і красивих варіантів скління балконів пропонує компанія «Сокіл».

Скління балконів та лоджій

При склінні балконів і лоджій ви отримуєте прекрасно обладнану захищену площу на додаток до тієї, що у вас вже є. Вид балкона покращиться зовні і всередині, він буде повністю захищений від перепадів температури, опадів і шуму. Засклений балкон виглядає презентабельно і прослужить вам кілька десятиліть.

Французький балкон

Французький балкон

Французький балкон від звичайного відрізняється площею скління. У випадку з французьким склінням парапет повністю забирається, скляна конструкція встановлюється на всю висоту від нижньої плити до плити, розташованої зверху. Таке скління балкона з естетичної точки зору найпривабливіше. Світлопрозора конструкція надає вам можливість споглядати прекрасний панорамний вид, який відкривається на 180 градусів. Для французького балкона склопакети краще виготовити з особливо міцних триплекс-скла, а самі скла бажано тонувати, інакше ви будете відчувати себе як в акваріумі на загальному огляді.

Eркерниє скління

Еркерниє скління встановлюється на балкони кутовий і напівкруглої форми. Вікна необхідно встановлювати під кутом, тому звичайні профілі не підійдуть, обов’язково потрібен спеціальний з’єднувальний профіль — еркерниє трубка. За допомогою трубки віконні стулки можна з’єднувати під потрібним кутом, відмінним від кута 90 градусів. Еркерниє скління можна застосовувати як для опалювальних балконів, так і «холодних».

Eркерниє скління
 Тонований балкон

Тонований балкон

Тоновані вікна на балконі обов’язковий штрих, особливо якщо балкон або лоджія виходять на багатолюдні вулиці міста. Забезпечити приватність в даному випадку — запорука особистого комфорту. Тонуюча плівка відрізняється за такими властивостями : затемнююча, дзеркальна, сонцезахисна; також щільності і кольору. Можна поєднати кілька типів плівки для досягнення оптимальних захисних властивостей. Наприклад, можна застосувати затемнюючу і дзеркальну плівки одночасно. У темний час доби дзеркальна плівка втрачає свої властивості через зміну положення джерела світла на сторону приміщення.

Винесення і розширення балконів та лоджій

Одним із способів розширити площу своєї квартири є винесення балкона. Всього кілька квадратних метрів — але при вмілому підході їх можна перетворити в затишну зону відпочинку, кабінет або невеликий спортзал. Розширити балкон можна декількома способами.

Винесення по підвіконню

Цей спосіб — найпоширеніший. Винесення балкона по підвіконню можливе на ширину до 250 мм. Якщо є необхідність більшого розширення, то це вимагатиме збільшення плити балкона

Парапет повинен бути обов’язково закріплений, для того щоб витримати навантаження. Винесення підвіконня можливе як по всьому периметру балкона, так і по окремим його бокам — фронтальним або бічним.

Винесення по підвіконню

Винесення від нижньої плити

Даний спосіб дозволить розширити простір в районі перил парапету. В результаті простір балкона збільшиться на 30%. Зовнішній вигляд балкона набуває при цьому форму трапеції.

Для розширення балкона від підлоги використовується каркас у вигляді трикутника, на який набивають монтажну рейку. Якщо парапет в аварійному стані, знадобляться додаткові конструкції з металу, щоб не сталося обвалення.
Перевагами даного способу є доступна вартість робіт і можливість якісного всебічного утеплення парапету.

Винесення від нижньої плити

Винос плити

Найрадикальніший спосіб виносу. З вашого балкона повністю зрізаються старі поручні, і за допомогою швелерів і профільних труб квадратного перетину балкон розширюється: збільшується його ширина, якщо це винос вперед, або збільшується довжина, якщо це винос в бічні сторони. Так, це радикально, але наша компанія сильно дбає про надійність і безпеки, тому до кожного такого балкону йде індивідуальний прорахунок навантажень і в цеху видається потрібну кількість металу, без будь-якої економії.

Коли плита розширена, ми підшиваємо її знизу металевими лиштвами і ставимо на обв’язку виносу конструкції. До верхньої плиті конструкції кріпляться таким же способом, як і в перших двох варіантах виносу.

Нерідко буває, коли на балкони з виносом плити ми можемо наварити новий парапет і на нього зробити винос підвіконня — такий маневр значно розширює площу балкона, але вимагає від компанії, яка це робить дуже кваліфікованих заміряють і монтажників. Так ось — у нас вони є!

Винос плити

Зовнішня обробка

Зовнішня обробка балкона служить не тільки для додання йому естетичності, але має більш практичне значення — захищає від перепаду температур, дії ультрафіолету, несприятливих погодних умов, і до того ж служить додатковим способом утеплення. При виборі матеріалу для зовнішньої обробки слід звернути увагу на такі його характеристики, як стійкість до впливів навколишнього середовища і зміні температур. Не останню роль відіграє колірне рішення. Зазвичай для обшивки балкона використовують:

Профнастил

Профнастил

Профнастил — це профільований металевий лист з лакофарбовим покриттям. Хвилеподібна форма профнастилу надає йому ще більшої міцності, а лакофарбове покриття — безліч колірних рішень.

Переваги матеріалу: доступна ціна; ергономічність; привабливий зовнішній вигляд; стійкість до температурних перепадів; пожежна безпека; захист від бактерій і грибків; стійкість верхнього шару (в даному випадку це полімерне покриття, а не фарба).

Сайдинг

Сайдинг

Фахівці в сфері монтажу вважають даний варіант найбільш підходящим для обробки балконів у житлових будинках, на відміну від профнастилу, на 80% виготовлений з ПВХ, решта 20% — це стабілізатори і модифікатори, що надають матеріалу довговічності, міцності і стійкості до зовнішніх чинників.

Перевагами вінілового сайдинга є: великий вибір кольорів; естетичність; привабливий зовнішній вигляд, який зберігається протягом тривалого часу, адже сайдинг не піддається корозії або деформації; екологічність; невибагливість у догляді; низька горючість.

Дах на балкон

Дах для балкона повинна забезпечувати хороший захист і витримувати перепади температур і атмосферні опади. Дах ми можемо виготовити з різноманітних матеріалів на ваш вибір: оцинковані листи стали, полікарбонат, ондулін або металочерепиця.

Дах завжди встановлюється з кутом нахилу 30 градусів, для того щоб опади віддалялися природним шляхом. Виготовляється дах з каркасної металевої конструкції, яка кріпиться до стіни будівлі. На неї укладаються покрівельні матеріали.

Дах для балкона може знадобитися навіть в разі, якщо балкон не засклений. Вона захистить відкритий балкон від опадів і балконна плита балкона або лоджії прослужить довше.

Каркасний дах

Каркасний дах

Каркасний дах встановлюється поверх скляної конструкції і спирається на неї. Такий дах коштує недорого, до неї зазвичай додається козирок для захисту скляної конструкції і водовідливу. Каркасні даху найчастіше встановлюються на невеликі балкони від 1 до 3 метрів. Зсередини каркасна дах обов’язково герметизується і утеплюється. Якщо зверху сусідський балкон або лоджія НЕ засклені, то зсередини на вашій даху слід прокласти гідроізолюючу плівку. Вона захисти ваш балкон від можливого пошкодження обшивки.

Каркасний дах з полікарбонату не утеплюється зсередини, так як цей матеріал втрачає весь сенс експлуатації. Він естетично привабливий і пропускає багато світла

Модульних дах

Модульний дах є самонесущою конструкцією, часто встановлюється на балконах і лоджіях на останніх поверхах будинків. Вона може бути встановлена ​​як з склінням, так і без нього. Дах повинна витримувати навантаження від падаючого снігу і вітру. Тому, зварюючи силовий каркас для даху, ми виготовляємо опорні стійки (модулі) з сталевих кутів або труби (60 х 40 або 60 х 60 мм), які додатково забезпечують надійність і стійкість конструкції. Крім цього, вони знімають навантаження з анкерних болтів і скління балкона. Анкерні болти для кріплення модулів підбираються за розмірами в залежності від стану і товщини стін, а також від величини і ваги модулів, щоб не сталося виривання даху зі стіни. На модулі укладається дерев’яна рейка, до якої в свою чергу кріпиться покрівельний матеріал.

Модульних дах